آیچوب,دکوراسیون,هنر های چوبی,ابزار,

ابزار نجاری,نجاری مدرن,چوب,رنگ چوب

10 کفپوش شگفت انگیز و جالب

 

 

Untitled-1

 

 

 

هر کدام از این کفپوش ها خصوصیت منحصر به فرد خود را دارند…..

 

 

 

 

 

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی عکس ها کلیک کنید.

 

www.ichoob.ir 158 (1)

 

فرش:

آیا از کفپوش و فرش خانه تان خسته شده اید؟اگر ساختمانی مدرن دارید و دوست دارید از کفپوش های سنتی برای دکوراسیون منزلتان استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم از این نوع کفپوش استفاده کنید.

 

 

 

www.ichoob.ir 158 (11)

 

 

سرامیک:

اگر دوست دارید دکوراسیونی به سبک چوبی داشته باشید و در عین حال از کفپوشی محکم و ضد آب برخوردار باشید به شما پیشنهاد میکنیم از کاشی های طرح چوب استفاده کنید تا هم هزینه ی کمتری کرده باشید و هم از کفپوشی محکم استفاده کرده  باشید.

 

 

www.ichoob.ir 158 (5)

 

 

رنگ آمیزی:

تعجب نکنید،جنس این کفپوش از کاشی نیست،فقط با رنگ بر روی سیمان طرح هایی اجرا شده است،این کار هم به نوبه خود جالب و کم هزینه است.

 

 

www.ichoob.ir 158 (9)

 

 

سرامیک:

این کاشی های طرح چوب بسیار مناسب برای دوست داران دکوراسیون چوبی می باشد.اگر دوست دارید فضای خارج از خانه ی شما هم طرحی چوبی به خود بگیرد این کاشی کف مناسب این کار است و مقاوم در مقابل شرایط سخت آب و هوایی….همچنین هزینه ی کمتری را در بر می گیرد.

 

 

www.ichoob.ir 158 (8)

 

 

 

چرم:

همچنین اگر دوست دارید محیطی گرم و نرم داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم از کفپوش های چرمی استفاده کنید،این کفپوش ها برای محیط منزلتان بسیار مفید و مناسب هستند,تجربه شخصی نشان داده است که این کفپوش ها به زانو ها و کمر آسیب نمیرساند و عایق بسیار مناسبی هم هستند.البته اگر از جنس مناسب و فوم دار برای این کار استفاده کنید.

 

 

www.ichoob.ir 158 (7)

 

 

شیشه ها:

اگر هم دوست دارید محیطی روشن و جالب داشته باشید و همه را شگفت زده کنید می توانید از کفپوش های شیشه ای استفاده کنید و در زیر آن از لامپ هایی برای نورپردازی و زیباتر  جلوه دادن آن استفاده کنید.البته باید در نظر داشته باشید که از نظر ارتفاعی فضایی مناسب برای آنها در نظر بگیرید و نکته ی دیگر اینه از شیشه های مات برای این کار استفاده کنید تا محتویات زیر آن مشخص نباشد و در عین حال بتوانید از نور آن بهره مند شوید.

 

 

www.ichoob.ir 158 (3)

 

 

سنگ فرشها:

این نوع کفپوش ها از سنگ های طبیعی بهره گرفته شده است و خاستگاه آن کشور اسپانیا می باشد،اسپانیایی ها علاقه خاصی به استفاده از این نوع کفپوش ها دارند.این کفپوش ها هم برای فضای بیرون در نظر گرفته می شود.در صورتی که علاقه به فضای سنتی دارید می توانید از این نوع سنگ فرش ها استفاده کنید.

 

 

www.ichoob.ir 158 (6)

 

 

 

کفپوش های چوب پنبه ای:

این کفپوش های چوب پنبه ای بسیار زیبا هسنتد و کاملا ضد آلرژی هسنتد.محیطی گرم و زیبا را می توانید با این کفپوش ها برای خود به وجود بیاورید.این کفپوش ها کاملا با محیط زیست سازگار هستند و بااین کار میتوانید کمکی به آیندگان کرده باشید.

 

 

www.ichoob.ir 158 (2)

 

 

کفپوش های ضد باکتری:

این کفپوش ها به وسیله ی تکنولوژی نانو دارای مواد ضد باکتری می باشد و خیالتان از نظر میکروب و باکتری ها بر روی این سرامیک ها کاملا راحت باشد.اجازه دهید کودکانتان بر روی این سرامیک بازی کنند.

 

 

 

www.ichoob.ir 158 (4)

 

 

 

کفپوش فرشی:

شما با جابجا کردن این قطعات فرشی میتوانید هر روز دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید و با رنگ ها بازی کنید.

 

 

www.ichoob.ir 158 (10)

 

 

کفپوش حساس به فشار:

این نوع کفپوش های جالب می توانید وسیله ی مناسبی برای بازی کودکانتان باشد و کودکانتان را به تحرکی و و سرخوشی وادارد.این کفپوش های فانتزی حساس به فشار هستند و با قدم نهادن بر روی این کفپوش ها مواد رنگی داخل آن حرکت کرده و جابجا می شوند و در این جابجایی طرح ها و شکل های جدید به وجود می آید.

به نظرم این نوع کفپوش ها به نسبت بقیه جالب تر و شگفت انگیز تر بود.

 

 

منبع: www.ichoob.ir

 

 

.

نویسنده: آیچوب

شما هم دیدگاه خود را در مورد این نوشته بیان کنید.

نوشته های مشابه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

منتظر نظر شما در خصوص این مطلب هستیم:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد آیچوب
جدیدترین عناوین
پر بازدیدترین ها