. ronix_ad_01
ADS_tarh-ha

مجموعه آموزشی ساخت گیتار

  • دسته:
  • تعداد بازدید: 9,105 بازدید

 

ads_gitar_02

آی چوب تقدیم می کند ؛ مجموعه آموزشی ساخت گیتار های الکتریک و آکوستیک در قالب ساعت های فیلم آموزشی . همراه با طرح یک یکم  ( 1:1 ) هر پروژه با کیفیت وکتور . در این مجموعه آموزشی که یکی از پرطرفدارتین اموزش ها در امریکا می باشد سعی شده قدم به قدم ساخت یک گیتار اموزش داده شود.همچنین  در کنار آن با ساخت وسایل مورد نیاز پروژه ها نیز آشنا خواهید شد . برای هنرمندانی که قصد ساخت گیتار دارند این مجموعه بهترین نقطه برای شروع خواهد بود  .

ads_gitar_03_2

.

.

.

سخنی با خریداران این مجموعه :

.

فیلم ها:

.

ما این مجموعه را قالب 2 DVD  فراهم نمودیم که شامل فیلم هایی عالی و کاربردی برای ساخت گیتار می باشد.این فیلم ها در دو کیفیت HD و FLV و به زبان اصلی موجود می باشند.با توجه به تخصص ما در زمینه ی فعالیت های چوبی و نجاری ، این فیلم ها را مناسب ترین آموزش تصویری حال حاضر در فضای وب می دانیم.هرچند که زبان فیلم اصلی می باشد ، اما اگر کوچکترین اطلاعاتی در مورد و گیتار داشته باشید ، به راحتی می توانید موارد و اصول مربوط به ساخت گیتار را دریابید.

در بخش دیگر از فیلم های آموزشی ، کلیپ هایی چند دقیقه ای در مورد ترفند ها و نکات ساخت گیتار از سراسر وب جمع آوری شده است که مطئنا مورد استفاده شما قرارخواهد گرفت.

آموزش مربوط به گیتار الکترونیک   235  دقیقه و در 10 بخش

آموزش مربوط به گیتار آکوستیک      125  دقیقه و در 15  بخش

.

.

.

ads_gitar_03_1

.

توجه : تمامی فیلم ها زبان اصلی می باشند

.

.

مجلات :

.

در بخش دیگر از این مجموعه ، مجله علاقه مندان به گیتار ( WOOD STEEL ) در 8 جلد مربوط به سالهای  2011تا2013   گنجانده شده است .امیدواریم این مجلات نیز مورد توجه شما قرار گیرد.

.

.

.

آموزش,ساخت گیتار,آموزش ساخت گینار,گیتار الکترونیک,گیتار آکوستیک,گیتار برقی,آموزش گیتار،

 

.

پلان:

.آموزش,ساخت گیتار,آموزش ساخت گینار,گیتار الکترونیک,گیتار آکوستیک,گیتار برقی,آموزش گیتار،

.

.

.

در قسمت دیگر هم نقشه برش قطعات گیتار در اندازه های استاندارد بین المللی قرار گرفته است که با استانداد 1.1 تهیه شده که پس از پرینت آن ، قادر خواهید بود بر روی صفحه ی مورد نظرتان قرار دهید و برشکاری را آغاز نمایید.

.

.

همیشه تلاش می کنیم تا اطلاعاتی کامل در مورد محصولات و محتویات مجموعه ها در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید با دیدی باز ، اقدام به خرید نمایید.

ارادتمند شما

بخش فروش آی چوب

.

.

.

.


قیمت : در سبد خرید اعمال خواهد شد  [ 20% تخفیف با خرید نقدی | همراه با امکان پرداخت در محل ]

 

.