آیچوب,هنر های چوبی,ابزار,رنگ چوب

ابزار نجاری,نجاری مدرن,چوب,رنگ چوب

نگاهی به سیستم داخلی اره عمود بر چکشی (برقی)

نقشه اره عمود بر,کاتالوگ,نقشه,سیستم,داخلی,برقی,کاتالوگ برقی,نقشه داخلی,اره عمود بر چکشی

.

اره عمود بر چکشی یکی از دستگاه های رایج در صنعت نجاری و هنر های چوبی است به گونه ای که هر استاد کار یا هنرمندی از آن استفاده می کند به واسطه وزن سبک و قابلیت جابجایی و برش ها می توان اره عمود بر چکشی را یکی از دستگاه ها کار راه انداز و پرکاربرد دانست . همینکه شما دستگاهی را در دستان خود دارید کافی نیست ، اینکه بدانید چه سیستمی در داخل آن دست به دست هم میدهند تا حرکت بالا و پایین یا چپ و راست آن را به وجود آورد ، می توند برای شما جالب توجه باشد . از این رو در این نوشته با تصویر نگاهی به سیستم داخلی اره عمود بر چکشیمی اندازیم . با ما همراه باشید .

.

براش مشاهده تصویر در اندازه اصلی ، بر رو عکس کلیک کنید

.

.

.

نقشه اره عمود بر,کاتالوگ,نقشه,سیستم,داخلی,برقی,کاتالوگ برقی,نقشه داخلی,اره عمود بر چکشی

.

.

اره عمود بر چکشی

همانطور که میبینیم مجموعه ای از قطعات این حرکت را به وجود می آورند در اره عمود بر چکشی فقط حرکت به بالا و پایین محدود نیست و در مدل های جدید و حتی قدیمی ، تیغه را در حد چند میلیمتر به چپ و راست هم هدایت می کند که این نوع از حرکت مناسب چوب های ضخیم می باشد که دقت در آن زیاد مهم نیست . هرچه چپ و راست در اره عمود بر چکشی بیشتر باشد ، سرعت بیشتر در برش خواهید داشت و به همان نسبت دقت کم می شود .

این فایل توسط آقای بوستانچی برای ما ارسال شده و ایشون تاکید داشتند تا در اختیار شما علاقه مندان قرار دهیم.در مطالب قبلی در مورد اره عمودبر توضیحاتی داده شد

.

اره عمودبر برقی (چکشی)

.

شما هم اطلاعات خود را در این زمینه به اشتراک گذارید.

نویسنده: آیچوب

شما هم دیدگاه خود را در مورد این نوشته بیان کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاه ها

  1. مدیریت محترم سایت از اینکه تا این اندازه نسبت به اینجانب لطف دارید کمال تشکر را دارم . برای شما موفقیت روز افزون از درگاه ایزد یکتا خواهانم .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

منتظر نظر شما در خصوص این مطلب هستیم:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد آیچوب
جدیدترین عناوین
پر بازدیدترین ها