آیچوب,هنر های چوبی,ابزار,رنگ چوب

ابزار نجاری,نجاری مدرن,چوب,رنگ چوب

ایده ی طراحی و رنگ آمیزی با مدادشمعی

Untitled-1

 

 

در این ایده ی بسیار جالب و نو به آموزش رنگ آمیزی نوین با مداد شمعی می پردازیم.در این مطلب شاهد شبکی جدید از طراحی و نقاشی هستیم که امیدواریم مورد توجه هنرمندان و دوستداران تزئینات قرار گیرد.

 

 

 

www.ichoob.ir 355 (5)

 

 

 

برا اساس طرح و رنگبندی که در ذهن خود دارید ، مداد شمعی ها را آماده کنید و همچنین محل چینش آنها و محدوده ی رنگ آمیزی را مشخص نمایید.مثلا اگر قرار است از خطی صاف برای شروع نقاشی استفاده کنید بهتر  است مداد های به این صورت بچینید.

برای چسباندن مداد ها به بوم هم می توانید از چسب مایع فوری استفاده کنید.

 

 

 

www.ichoob.ir 355 (6)

 

 

 

تابلو را به صورت عمودی قرار دهید و به وسیله ی هیتر بادی یا سشوار باد گرم را به مداد ها بدمید تا مداد شروع به ذوب شدن کند و آرام آرام قطراتی از آن جاری گردد.به این نکته توجه داشته باشید که از قشمت نوک مداد ها شروع کنید تا مداد از وسط نصف نشود.و همچنین قسمت انتهایی مداد را بچسبانید تا بتوانید از تمامی قسمت های مداد استفاده کنید.

 

 

 

www.ichoob.ir 355 (1)

 

 

 

همانطور که مشاهده می کنید رنگ ها به آرامی سرازیر می شوند و اشکال بسیار زیبا و جذابی را پدید می آورند.نکته قابل ملاحظه اینجاست که رنگ ها در اسرع وقت خشک می شوند و بهتر است شما هرچه سریع تر شکل مورد نظر خود را به دست آورید.

 

 

در ادامه می توانید اشکال زیبا و متنوع تری از این نوع طراحی را مشاهده کنید.امیدواریم این ایده مورد استفاده شما قرار گیرد.اگر شما هم موفق شدید تابلویی را با ایده طراح کنید به ما اطلاع دهید….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گردآوری و تنظیم: www.ichoob.ir

 

 

 

 

.

نویسنده: آیچوب

شما هم دیدگاه خود را در مورد این نوشته بیان کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاه ها

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

منتظر نظر شما در خصوص این مطلب هستیم:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد آیچوب
جدیدترین عناوین
پر بازدیدترین ها