آیچوب,هنر های چوبی,ابزار,رنگ چوب

ابزار نجاری,نجاری مدرن,چوب,رنگ چوب

معماری/دکوراسیون مدرن

معماری مدرن,دکوراسیون مدرن,

در این مطبی عکس هایی زیبا و ایده هایی مفید برای طراحی داخلی و طراحی نمای ساختمان مدرن جمع آوری شده است که مطمئنا دیدی بهتر نسبت به طراحی دکوراسیون به شما خواهد داد.

.

.

.

.

معماری مدرن,دکوراسیون مدرن,

.

.

.

این ساختمان با نمایی شیک و متفاوت در نگاه اول غیر عادی به نظر می رسد.اما همین  نما پس از لحظاتی ، دلنشین و هیجان انگیز جلوه می کند.به گونه ای که علاقه مند می شوید تا بدانیم در داخل این خانه ی غول پیکر و فضایی ، چه خبر است.دیواره های شیشه ای طبقه ی پایین ارتباط فضای داخل و خارج خانه را حفظ نموده تا با این روش فضای بیشتری را در  دیدرس قرار دهد.دیوار های حیاط یکپارچه سنگ شده و استخر در کنار زمین چمن خودنمایی می کند.در نگاه اول به دنبال تخته ی پرش استخر در طبقه ی بالایی بودم اما متاسفانه خبری از آن نبود !!!!

.

.

.

نمای پشتی ساختمان

.

.

.

دیواره ی شیشه ای و طبقه ی فاقانی غول پیکر هم به قسمت پشت ساختمان ادامه یافته و استخر هم به همین منوال هود را در جیاط پشتی جای داده است که مطمئنا این امر را میتوان نشانه ی خلاقیت طراح این ساختمان دانست  ، خلاقیتی که امروزه در اطراف ما به سختی یافت می شود.

.

.

.

نمای کناری ساختمان

.

.

.

باغچه داخلی

.

.

.

در ابتدای ورودی پشتی ساختمان می توانید برکه ای کوچک و زیبا را مشاهده کنید که در گوشه ای از ساختمان قرار گرفته باشد که این طرح را میتوان بهترین کار برای استفاده از فضاهای پرت یا غیر قابل استفاده دانست.نورگیر طبیعی هم زیبایی این بخش ازخانه را دوچندان نموده است.

.

.

.

ichoob.ir modern decoration 660 (12)

.

.

.

در ساختمان های زیاد میبینیم که فضای زیرین پله های طبقات بلا استفاده و بدون  هدف رها میشوند و کمتر کسی به دنبال استفاده از این نقاط است.در این ساختمان با استفاده از سنگ های معدنی و تکه سنگ های بزرگ ، این منطقه را تزئین نموده اند.پس شما هم می توانید ایده هایتان را در این زمینه اجرایی کنید و با از این ایده استفاده کنید.

.

.

.

در گالری زیر میتوانید قسمت های دیگر این ساختمان را مشاهد کنید (فقط کافیست بر روی هر عکس کلیک کنید تا در اندازه اصلی نمایش داده شود.)

.

.

.

.

.

.

گردآوری و ترجمه : www.ichoob.ir

.

.

.

نویسنده: آیچوب

شما هم دیدگاه خود را در مورد این نوشته بیان کنید.

نوشته های مشابه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

منتظر نظر شما در خصوص این مطلب هستیم:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد آیچوب
جدیدترین عناوین
پر بازدیدترین ها